Optische vermogensmeter BPON / EPON / GPON (PON-50)


Optische vermogensmeter BPON / EPON / GPON (PON-50)

Productnr.: 81146095

Op dit moment even niet op voorraad.

496,48

Prijs incl. BTW (Nederland: 21%, overige EU landen het BTW tarief voor dat land). 

Indien op vooraad, op een werkdag voor 12:00 besteld en betaald: dezelfde dag verzonden.



Optische vermogensmeter BPON / EPON / GPON (PON-50)

 

Ontworpen voor live testen met OLT-apparatuur. Perfect voor gebruik tijdens FTTx/PON-service-afstellingen of onderhoud.  Gelijktijdig meet je het signaalvermogen van spraak-, data- en videoverbindingen. 
 

Kenmerken

Deze vermogensmeter PON-50:

  • Komt met FC- en SC-adapters voor directe verbinding met UPC / PC FC- en SC-glasvezelconnectoren
  • Analyseert spraak-, data- en videosignalen in BPON / EPON / GPON FTTx-systemen
  • Meet gelijktijdig 1310 nm Upstream burst-signalen en 1490/1550 nm Downstream signalen
  • Geeft 3  LED-indicatoren (Pass, Warn, Fail) om snel het vermogensniveau van het netwerk te beoordelen
  • Heeft een USB-poort voor snelle gegevensoverdracht, opslag voor maximaal 1.000 meetitems 
  • Kan optioneel 10 minuten auto-off activeren of deactiveren
  • Komt met een onbreekbare hoes tegen vallen of andere schade
  • Komt met een CD om Software te instellen op je PC om drempelwaarden in te stellen, gegevens over te dragen en de golflengte om de PON 50 vanaf te kalibreren

 

Specificaties

  • Netwerk type: BPON/EPON/GPON
  • Connector type: FC/SC
  • Golflengte: 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm
  • Meetbereik: -40 dBm~+10 dBm @ 1310/1490 nm, -40~+20 dBm @ 1550 nm​
  • Max. uitgangs vermogen: 15 dBm @ 1310/1490 nm, 25 dBm @ 1550 nm
  • Detector type: InGaAs
  • Lineariteit (dB): ±0.1 dB
  • Voeding: (3) 1.5V AA
  • Gewicht: 0.423 kg
  • Afmetingen: 15.88 cm x 22.86 cm x 7.11 cm

 

Software download

De PON-50 Komt met een CD om Software te instellen op je PC om drempelwaarden in te stellen, gegevens over te dragen en de golflengte om de PON 50 vanaf te kalibreren. Je kunt de sofware ook hier downloaden.

 

Aanvullende productinformatie

Handleiding Downloaden
Product Specificaties Downloaden

Wij bevelen ook het volgende aan:


Blader ook door deze categorieën: Glasvezel gereedschap, Overig glasvezelgereedschap, Glasvezelgereedschap_Jonard, Jonard, meetapparatuur, Netwerk gereedschap, Nieuw!